کدخبر : 1272
جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷
فاقددیدگاه

بازدید ریئس کل سازمان نظام پرستاری از بیمارستان آیت الله حجت کوه کمری شهرستان مرند

امروز در تاریخ 1395/08/07 دکتر آدابی ریئس کل سازمان نظام پرستاری از بیمارستان آیت الله حجت کوه کمری شهرستان مرند بازدید کردند.

دکتر آدابی و هیئت همراه از بخش های مختلف بیمارستان بازید کرده واز نزدیک در جریان مشکلات پرستاران قرار گرفتند. و پای درد دل آنها نشستند. دکتر آدابی در ادامه از بیماران نیز عیادت نموده و پای در دل آنان نیز نشستند. و از کمکو کیف ارائه مراقبتهای پرستاری و سایر خدمات ارائه شده جویا شدند.

امروز در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ ریئس کل سازمان نظام پرستاری از بیمارستان آیت الله حجت کوه کمری شهرستان مرند بازدید کردند.

طی این دیدار عمیدی معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری، درونکلایی مدیر هیئت مدیره های نظام پرستاری، شیرزاد مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز، صفری و ارشدی ریئس ونایب ریئس نظام پرستاری تبریز ایشان را همراهی کردند.

 

 

آدابی و هیئت همراه، مورد استقبال مدیر خدمات پرستاری بیمارستان ، ریئس هیئت مدیره نطام پرستاری مرند و جنگی معاون ریاست شبکه، احمدی سوپر وایزر آموشی وتعدادی از پرسنل بیمارستان و اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری مرند قرار گرفتند.

دکتر آدابی و هیئت همراه از بخش های مختلف بیمارستان بازید کرده واز نزدیک در جریان مشکلات پرستاران قرار گرفتند. و پای درد دل آنها نشستند.
دکتر آدابی در ادامه از بیماران نیز عیادت نموده و پای در دل آنان نیز نشستند. و از کم و کیف ارائه مراقبتهای پرستاری و سایر خدمات ارائه شده جویا شدند.

پرستاران بیمارستان آیت الله حجت کوه کمری در این دیدار مطالبات خود مخصوصا تاخیر در پرداختی ها را با اقای دکتر آدابی در میان گذاشتند.

عمده مشکلات مطرح شده توسط پرستاران تاخیر ۱۰ ماهه در کارانه، و تاخیر در پرداخت اضافه کاری بود. همچنین پرستاران به نبود مهد کودک در بیمارستان و کیفیت پایین غذا اشاره کردند.

آدابی همچنین از اتاق عمل بیمارستان نیز بازدید کرده و به مشکلات پرسنل اتاق عمل نیزگوش فرا دادند.

وی در این دیدار از زحمات پرستاران تشکر کرده و آنها را به ارائه مراقبتهای پرستاری با کیفیت تشویق کرد.

ریئس سازمان نظام پرستاری کشور در پایان قول پیگیری مشکلات پرستاران را دادند. همچنین دکتر آدابی از نحوه مدیریت پرستاری استان قدردانی کرده و مدیریت پرستاری استان آذربایجان شرقی را مطلوب توصیف کردند و ایشان یاد آور شدند که وضعیت پرستاری استان آذربایجان شرقی نسبت به پرستاران استان بسیار مطلوب می باشد.

بعد ا ز بازدید از بیمارستان دکتر آدابی به اتفاق هیئت همراه و جنگی معاون شبکه در جلسه ی پرسش و پاسخ اعضای هیئت مدیره نطام پرستاری مرند و مدیرخدمات پرستاری و تعدادی از پرسنل شرکت کرده و به سئوالات پاسخ داده وخواستار پیگیری مشکلات ذکر شده شدند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما