کدخبر : 526
دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷
فاقددیدگاه
عضو هیئت مدیره نظام پرستاری زاهدان تشریح کرد

جزئیات وقوع مرگ بهیار ۴۵ساله سیستانی

عضو هیئت مدیره نظام پرستاری زاهدان جزئیات وقوع مرگ «صفورا شهرکی» بهیار ۴۵ ساله سیستانی را تشریح کرد.

به گزارش پرستاری نیوز ، «سلیمان نارویی» در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری نظام پرستاری تهران اظهار کرد: خانم صفورا شهرکی بهیاری با ۲۵ سال خدمت در بخش سوختگی بیمارستان خاتم زاهدان(ص) بود که بتنهایی در بخش کشیک بوده و به رحمت ایزدی پیوست.

وی با اشاره به وقوع این حادثه در شیفت عصر بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان ادامه داد: در آن زمان یک بیمار در بخش بستری بوده که حدود ساعت ۵ عصر رزیدنت جراحی برای نوشتن یک مشاوره به بخش مراجعه می کند و هرچه آیفون را میزند کسی در را باز نمی کند.

این عضو هیئت مدیره نظام پرستاری زاهدان افزود: سپس این رزیدنت جراحی شروع به در زدن می کند و پس از کلی زدن به در همراه بیمار سوختگی در را باز میکند و بعد رزیدنت شروع به صدا کردن ایشان میکند اما کسی را پیدا نمی کند.

نارویی گفت: بالاخره رزیدنت جراحی ایشان را در رختکن پیدا می کند که روی مبل نشسته و فوت کرده و از همراه بیمار که سئوال می کند کی ایشان را دیده همراه عنوان می کند اصلا خانم شهرکی را ندیده است یعنی از ابتدا شیفت ساعت ۲ تا ۵ عصر.

وی با بیان اینکه ایشان در همان لحظه ورود به رختکن فوت کرده است، ادامه داد: زمانی ایشان را پیدا می کنند که چندین ساعت از زمان مرگشان گذشته و دچار جمود نعشی شده بودند.

این عضو هیئت مدیره نظام پرستاری زاهدان افزود: هم اکنون به مدت ۴ سال است که شیفت های بخش سوختگی بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان تک نفره اداره می شود یا با یک پرستار و یا با یک بهیار.

نارویی یادآور شد: بارها نسبت به این موضوع به دفتر پرستاری اعتراض شد که مسئولان همواره کمبود نیروی انسانی را عنوان کردند.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما