کدخبر : 1723
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
فاقددیدگاه

سازمان نظام پرستاری از اورژانس کشور تشکر کرد

سازمان نظام پرستاری از اورژانس کشور تشکر کرد/ آمادگی نظام پرستاری برای همراهی با ستاد مدیریت بحران سازمان نظام پرستاری در پیامی از زحمات شبانه روزی همکاران فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ تهران و پرستارانی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی با تمام وجود در طول شبانه روز از مصدومان حادثه آتش گرفتن […]


سازمان نظام پرستاری از اورژانس کشور تشکر کرد/ آمادگی نظام پرستاری برای همراهی با ستاد مدیریت بحران

سازمان نظام پرستاری در پیامی از زحمات شبانه روزی همکاران فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ تهران و پرستارانی که در بیمارستان ها و مراکز درمانی با تمام وجود در طول شبانه روز از مصدومان حادثه آتش گرفتن و فروریختن ساختمان پلاسکو به ارائه خدمت پرداختند، تقدیر و تشکر به عمل آورد.
به گزارش پرستاری نیوز به نقل از سازمان نظام پرستاری ، متن کامل پیام به شرح زیر می باشد:

پلاسکو بر سر آتش نشانان فرو ریخت ..

فاجعه شکل گرفت ،علیرغم تمام تذکرات قبلی آتش نشانی و شهرداری و بی توجهی مالکان ساختمان ،نهایتا در یک روز بسیار غم انگیز خشم ساختمان بر سر کسانی فرو ریخت که درتمام فعالیت های شغلیشان به دنبال نجات جان دیگران یا حفظ سلامت و دور کردن خطر از افراد دیگر بودند .

اما واقعا یک ساختمان عظیم در حالیکه داشت به کنترل در می آمد به یک باره بر سر آتش نشانان شجاع فرو ریخت.

تسلیت واژه ی فجیعی است اگر برای چنان رشادتی به کار ببریم ،به ملت بابت داشتن چنان فرزندان رشیدی تبریک می گوییم. آتش نشانها ،همکاران فوریتها ی ۱۱۵ ،پرستاران مراکز درمانی و پزشکان و کلیه تیم های درگیر ، چنان می نمایند که انگار اصلا بیم جان ندارند .

انسانهای بزرگی همچون اتش نشانان، پرستاران، نیروهای اور‍‍‍ژانس ۱۱۵ و نیروهای انتظامی و دیگر همکاران در مجموعه ی بزرگ علوم پزشکی با حضور در پست های حساس خود برای برآوردن نیازهای مردم مشتاقانه و مخالصانه تلاش می کنند.

هر چند اجر معنوی این عزیزان نزد خداوند متعال محفوظ است لیکن بر حسب مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللهَ عَزَّوَجَلَّ. بر خود و اجب و لازم میدانیم از تلاشهای شبانه روزی این بزرگواران در ارائه بهترین خدمت به مردم حادثه دیده ساختمان پلاسکو تقدیر و تشکر نماییم.

آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ با تجهیزات کامل، امکانات، لوازم و دارو جهت پوشش اعزام مصدومان به بیمارستان ها در محل حادثه حاضر می باشند.

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران ، به نمایندگی از جامعه شریف پرستاری کشور ، ضمن عرض تسلیت شهادت ماموران افتخار آفرین و فداکار آتش نشانی به ملت شریف ایران و خانواده های این عزیزان و آرزوی سلامتی مصدومان این حادثه ، فرصت را غنیمت می شمارد و به منظور ارج نهادن به تلاش نیروهای اورژانس ۱۱۵ و پرستاران که در این حادثه تلخ با حضور در پست های خود به ارائه خدمت پرداختند، تقدیر و تشکر می نماید وجهت تامین نیروی پرستاری و همکاری با ستاد بحران جهت تسریع در ارائه خدمات به مصدومان حادثه دردناک ساختمان پلاسکو آمادگی خود را اعلام می دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما