کدخبر : 2115
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
فاقددیدگاه

جشنواره ورزشی پرستاران کشورسال٩۶در یزد برگزار خواهد شد

به گزارش پرستاری نیوز به نقل از سازمان نظام پرستاری کشور صبح پنج شنبه دکتر علی محمد آدابی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور با مهندس مسعود شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد تفاهم نامه ای در خصوص برگزاری جشنوارهفرهنگی و ورزشی پرستاران سراسر کشور در استان یزد برقرار کردند. مهندس مسعود شریعتی […]

به گزارش پرستاری نیوز به نقل از سازمان نظام پرستاری کشور صبح پنج شنبه دکتر علی محمد آدابی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور با مهندس مسعود شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد تفاهم نامه ای در خصوص برگزاری جشنوارهفرهنگی و ورزشی پرستاران سراسر کشور در استان یزد برقرار کردند.
مهندس مسعود شریعتی در این دیدار به لزوم تقویت مناسبات هیئت مدیره نظام پرستاری یزد با اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تأکید و در این خصوص اعلام آمادگی کرد.
ابوالفضل کارگر معاون ورزش اداره ورزش و جوانان استان یزد نیز طی این دیدار قابلیت های استان را در این خصوص تشریح کرد و استان یزد را از استان های پیشگام در برگزاری جشنواره ها و المپیادهای ورزشی ذکر کرد.
دکتر علی محمد آدابی روحیه مهمان نوازی و تجارب موفق اداره کل ورزش و جوانان استان یزد را از ویژگی های انتخاب این استان برای برگزاری جشنواره سال آینده ورزشی پرستاران کشور برشمرد و اظهار امیدواری کرد در صورت رضایت پرستاران ، امکان برگزاری مجدد این جشنواره در سال های بعد نیز در استان یزد فراهم گردد.
علیرضا اسماعیلی مشاور ورزشی سازمان نظام پرستاری کشور نیز در این دیدار به عنوان رابط سازمان نظام پرستاری و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد معرفی گردید.
لازم بذکر است جشنواره سراسری ورزشی پرستاران کشور سال ٩۵ از ٢لغایت ۶اسفندماه سالجاری به همت هیأت های نظام پرستاری خوزستان در ۶رشته ورزشی در اهواز برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما