کدخبر : 913
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷
فاقددیدگاه
معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری خبر داد؛

تخفیف ویژه «متل طوفان» به پرستاران

پرستاران علاقه مند به استفاده از امکانات اقامتی متل طوفان بابلسر تا پایان اردیبهشت ماه می توانند از تخفیفات ویژه این مرکز اقامتی بهره مند شوند.

به گزارش پرستاری نیوز به نقل از نظام پرستاری، محمود عمیدی معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری کشور، با اعلام این خبر گفت: جهت رفاه حال پرستاران و به علت استقبال گسترده برای استفاده از امکانات اقامتی متل طوفان بابلسر، تخفیف ۵۰ در صدی برای فروردین و اردیبهشت ماه ۹۵ در نظر گرفته شد.

وی افزود: همچنین پرستاران و هیئت مدیره های نظام پرستاری در سراسر کشور در صورت تمایل به استفاده گروهی (بالای ۱۵نفر) از این امکانات اقامتی می توانند علاوه بر تخفیف ۵۰ در صدی از یک تخفیف ۳۰ درصدی ویژه نیز بهره مند گردند.

 

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری کشور ادامه داد: برای استفاده اعضاء از تسهیلات فوق ارائه کارت عضویت نظام پرستاری و ارائه معرفی‌نامه از سازمان کل الزامی می‌باشد.

علاقه مندان جهت آگاهی از مبالغ و رزرو می‌توانند به سامانه رفاهی سازمان نظام پرستاری به نشانی www.ino.ir/refahi۹۴ مراجعه و یا با شماره تلفن مستقیم ۸۸۹۰۶۸۶۲ (امور رفاهی) یا سایر شماره تلفن‌های سازمان ۸۸۹۳۵۸۵۷- ۸۸۹۳۵۸۳۷ داخلی ۲۰۲ تماس حاصل نمایند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما