کدخبر : 2147
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱
فاقددیدگاه

لزوم برگزاری مسابقات ورزشی برای پرستاران جهت تقویت روحیه

پرستار ورزشکار در رشته شنا گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی برای پرستاران از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا پرستاران به دلیل سختی کار به تقویت و تجدید روحیه نیازمند هستند.

به گزارش پرستاری نیوز به نقل از سازمان نظام پرستاری مهری نخعی گفت: ورزش شنا به عنوان یکی از ورزش های سفارش شده در دین مکرم اسلام همواره از جایگاه خاصی برخوردار بوده است
وی امروز برای شرکت در هشتمین جشنواره فرهنگی و ورزشی سازمان نظام پرستاری وارد شهر اهواز شده است .
نخعی پرستار بخش اورژانس بیمارستان امام علی (ع) زرند کرمان است و دارای ۲۰ سابقه پرستاری بوده که در مسابقات مختلف شنا شرکت کرده اما متاسفانه به کسب مقام دست نیافته و برای نخستین بار است که در مسابقات فرهنگی و ورزشی سازمان نظام پرستاری شرکت می نماید.
وی با ۴۷ سال سن به مدت ۱۰ سال است که در رشته شنا در کنار شغل پرستاری حضور فعال داشته است .
پرستار ورزشکار افزود: در هشتمین جشنواره فرهنگی و ورزشی سازمان نظام پرستاری در رشته شنا رده سنی بالای ۴۵ سال و۵۰ متر شرکت کرده است و امیدوار است که بتواند در این مسابقات به کسب مدال دست یابد.
وی در پایان خاطر نشان شد: ایده برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و برنامه های مفرح برای پرستاران که به دلیل سختی کار و حرفه خود از روحیه خوبی برخوردار نیستمی تواند سبب افزایش و تقویت روحیه به پرستاران شود تا آنان بتوانند خدمات بهتری به مددجویان و بیماران خود ارائه نمایند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما