کدخبر : 2143
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
فاقددیدگاه

شطرنج باید در ایران تقویت شود

پرستار شرکت کننده در هشتمین جشنواره فرهنگی و ورزشی سازمان نظام پرستاری گفت: رشته شطرنج باید در کشور ما تقویت شود و به این رشته باید بهای بیشتری داده شود.

به گزارش پرستاری نیوز به نقل از سازمان نظام پرستاری سمانه فیضی گفت: شطرنج یک بازی دونفره با فکر است و از سوم ابتدایی تا کنون در این رشته ورزشی مشغول به فعالیت می باشد و کسی در شطرنج پیشرفت نمی‌کند مگر اینکه چند آیتم داشته باشد؛ خانواده علاقمند، علاقمندی خود فرد، حمایت و نظارت هیأت شطرنج و حضور مستمر در کلاس‌ها، تمرین مداوم و حضور در مسابقات مختلف.
وی با ۳۲ سال سن پرستار بخش NICU اطفال بیمارستان امام خمینی فریمان بوده است که ۲۷ سال سابقه کار در حرفه پرستاری دارد.
پرستار ورزشکار عنوان کرد: در مسابقات مختلف شرکت نموده و در دوران راهنمایی و دبیرستان مقامات مختلفی در این رشته به دست آورده است.
وی خاطر نشان شد: برای نخستین بار است که در جشنواره فرهنگی و ورزشی سازمان نظام پرستاری شرکت نموده و ابراز امیدواری کرد که بتواند در هشتمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی سازمان نظام پرستاری به مقام دست یابد.
فیضی در پایان افزود: از زحمات سازمان نظام پرستاری کشور که اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی برای پرستاران نموده اند تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم این گونه جشنواره ها برای پرستاران تداوم داشته باشد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما