کدخبر : 940
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
فاقددیدگاه
به میزبانی نظام پرستاری مشهد؛

تعرفه گذاری خدمات پرستاری بررسی می شود/تشریح محورهای همایش

همایش ملی «ارتقای سلامت، تعرفه گذاری و پوشش بیمه ای خدمات پرستاری» در روزهای ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ۹۵ به میزبانی نظام پرستاری مشهد برگزار می شود

به گزارش پرستاری نیوز به نقل از سازمان نظام پرستاری، جواد توکلی مدیر روابط عمومی نظام پرستاری مشهد، در تشریح اهداف این همایش، گفت: همایش ملی «ارتقای سلامت؛ تعرفه گذاری و پوشش بیمه ای خدمات پرستاری» با هدف تبیین جایگاه خدمات پرستاری در نظام سلامت و راهکارهای ارتقای این خدمات از جمله پوشش بیمه ای و تعیین ارزش مادی آن برگزار می شود.
وی با اعلام اینکه محورهای اصلی همایش در ۱۰ بخش تقسیم بندی شده اند، گفت: ارتقای سلامت و نقش های آموزشی، پژوهشی، مراقبتی، مشاوره ای، و… پرستاری؛ جایگاه خدمات پرستاری در نظام سلامت؛ تعرفه گذاری خدمات سلامت در ایران و جهان؛ تعرفه گذاری خدمات پرستاری و ارتقای بهره وری؛ تعرفه گذاری خدمات پرستاری وکیفیت ومراقبت؛ تعرفه گذاری خدمات پرستاری و قانون؛ نقش بیمه در ارتقای سلامت؛ پوشش بیمه ای خدمات پرستاریغ خدمات پرستاری و اقتصاد سلامت و عدالت در نظام سلامت، ۱۰ محور اصلی این همایش هستند.
توکلی افزود: علاقه مندان می توانند مقالات خود را در راستای ابن ۱۰ محور حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت به دبیرخانه همایش به نشانی: مشهد، خیابان دانشگاه، دانشگاه ۱۸، ساختمان ۹۹۹،طبقه ۴، مرکز آموزش و پژوهش سازمان نظام پرستاری مشهد و یا وب سایت www.inos.ir و نیز به پست الکترونیک info@ions.ir ارسال نمایند.
وی در خصوص شرایط مقالات مورد تایید گفت: نتایج پژوهش های اصیل توصیفی، تحلیلی، مداخله ای، همبستگی، موردی شاهدی، کیفی، ترکیبی موردی، مرور نظام مند و فراتحلیل که در راستای محورهای همایش بوده و قبلا در همایش دیگری ارائه نشده باشند، مورد تایید هستند. خلاصه مقالاتی که واجد شرایط اولیه باشند توسط کمیته علمی، داوری شده و در صورت برخورداری از اولویت، پذیرش خواهند شد.
توکلی افزود: برای تمام شرکت کنندگان در همایش توسط هیئت مدیره نظام پرستاری مشهد گواهی حضور صادر می شود. همچنین ارائه دهندگان خلاصه مقالات، گواهی ارائه سخنرانی یا پوستر هم دریافت خواهند نمود.
وی در پایان اظهار داشت: از تمام پژوهشگران و صاحبنظران پرستاری، اقتصاد سلامت و رشته های مرتبط دعوت می شود با ارائه مقالات خود، دستیابی به اهداف این همایش را امکان پذیر نمایند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما