کدخبر : 1393
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۷:۳۲
فاقددیدگاه

معرفی کتاب اصول مراقبتهای پرستاری ویژه در بخش پیوند کلیه

در اين كتاب سعي شده از سؤالات چهارگزینه‌ای كتب متفاوت و سؤالات امتحاني استفاده شود و مطالب آناتومي، فيزيولوژی، كليه، بيماری سندرم كوشينگ، گلومرولونفريت ARF و CRF، دياليز و انواع آن، همودياليز، دياليز صفاقي، مراقبت‌های پرستاری ...

اصول مراقبتهای پرستاری ویژه در بخش پیوند کلیه

مقدمه

خداوند منان را سپاسگذاریم که الطاف بیکرانش را شامل حالمان نمود تا بتوانیم مجموعهٔ حاضرکه جلد چهارم مراقبت‌های کامل و جامع پرستاری ویژه می‌باشد را جهت آمادگی هر چه بیشتر دانشجویان پرستاری و پرستاران گرامی در امتحانات پایان‌ترم و تحصیلات مقاطع عالی فراهم آوریم. با توجه به ضیق وقت این عزیزان و پراکندگی مطالب در کتب مختلف برآن شدیم تا مجموعه‌ای را به‌صورت کامل و جامع تدوین نماییم تا با مطالعه این کتاب بتوانند به‌صورت سریع و کامل بر مطالب دیالیز و پیوند کلیه تسلط یابند.

در این کتاب سعی شده از سؤالات چهارگزینه‌ای کتب متفاوت و سؤالات امتحانی استفاده شود و مطالب آناتومی، فیزیولوژی، کلیه، بیماری سندرم کوشینگ، گلومرولونفریت ARF و CRF، دیالیز و انواع آن، همودیالیز، دیالیز صفاقی، مراقبت‌های پرستاری، آموزش به بیمار، پیوند کلیه و مراقبت‌های آن، دارودرمانی در بیماران کلیوی و پیوند کلی ه، رژیم غذایی انواع پیوند و مراقبت های پرستاری آن و تشخیص‌های پرستاری، فارماکولوژی داروهای ایمنوساپرسیو و اقدامات در مراحل اورژانس مد نظر بوده است.
در پایان لازم می دانیم از همکاری تنگاتنگ و صمیمانه انتشارات نهضت پویا که همواره مشوق و همراه ما در امر انتشار کتب پرستاری بوده‌اند تشکر و قدردانی نماییم. باشد که این اثر چراغی فرا راه پویندگان علم و دانش پرستاری قرارگیرد.

مؤلفین

 

 

برخی از عناوین فهرست:
آناتومی و فیزیولوژی کلیه و دستگاه اداری
اعمال کلیه و الکترولیت های بدن
نارسایی کلیه

اطلاعات تکمیلی کتاب اصول مراقبتهای پرستاری ویژه در بخش پیوند کلیه
کد کالا ۱۱-۲۵۳۹۳
وزن ۲۱۰ گرم
انتشارات صبورا
نهضت پویا
آنا طب
مولف :

سلیمان نارویی
ویدا خانی
حسن هاشمزهی
تاریخ انتشار ۲۹ مهر ۱۳۸۹
قطع کتاب وزیری
نوع جلد شومیز
نوع چاپ تک رنگ
نوع کاغذ معمولی
تعداد صفحات ۱۳۵
نوبت چاپ ۱
شابک ۱۳ رقمی ۹۷۸۶۰۰۹۲۱۸۰۲۸

 

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما