کدخبر : 925
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
فاقددیدگاه

تمجید دانشجویان پرستاری از خدمات آسایشگاه خیریه کهریزک

جمعی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در دیدار از بخش های مختلف بستری ، انواع خدمات پرستاری را عالی توصیف کردند. به گزارش پرستاری نیوز به نقل از روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ دکتر پرنده استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) ، خدمات درمانی ارائه شده به سالمندان و […]

جمعی از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در دیدار از بخش های مختلف بستری ، انواع خدمات پرستاری را عالی توصیف کردند.
به گزارش پرستاری نیوز به نقل از روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ دکتر پرنده استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) ، خدمات درمانی ارائه شده به سالمندان و معلولین مجموعه را عالی توصیف و اذعان داشت:
همراه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی با ذهنیتی کاملاً متفاوت وارد این مرکز شدیم ، ذهنیتی که بر این باور بود اینجا افراد در انتظار پایان عمر هستند، اما نقطه مقابل را دیدیم ، خدمات پرستاری بویژه در بخش های درمانی، در حد قابل قبول و بیمارستانی ارائه می شود که این جای تحسین فراوان دارد.

 
این استاد دانشگاه با اشاره به سایر خدمات پرستاری که توسط تیم ایشان مورد بازدید قرار گرفت ، خاطر نشان کرد:
کاردکس های بیماران بصورت موردی رویت شد، ترالی های کد بازدید و نظافت عمومی بخش ها از لحاظ پاکیزگی ملحفه و پتوها به ما اطمینان داد که اهتمام ویژه ای به امر نظافت در این سازمان وجود دارد.

 
وی به دیدارشان از کارگاه های توانبخشی و مدرسه معلولین اشاره و اظهار داشت:
پرداختن به کار و تحصیل مددجویان از شگفتی هایی بود که ما توانستیم در کهریزک شاهد آن باشیم ، حتی برای آن معلولینی که کمترین توانایی رادارند، فکری شده که این هم قابل تأمل است.

 
دکترپرنده در پایان اظهار امیدواری کرد فضا برای تعامل علمی بیشتر از جانب کهریزک و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) گشوده شود تا دانشجویان بتوانند از فرصت های علمی موجود در این مرکز بهره مند شوند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما