• سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
  وجود بستری برای بهبود و توسعه مهارت‌های ارتباطی، آموزش و فرهنگ‌سازی در حوزه ارتباطات، تقویت و توسعه روابط عمومی آکادمیک نیاز یک جامعه برای حفظ پویایی و کارآمدی است.
 • جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۸:۳۴

  به گزارش پرستاری نیوز، دکتر کمال خرازی در هفته «آگاهی از مغز»، گفت: مردم برای حفظ سلامت مغزشان در درجه اول باید از آنچه موجب تخریب مغز می شود برحذر باشند که یکی از مصیبت های امروز جامعه ما مواد مخدر است که مخرب جدی مغز به شمار می آید. وی خاطرنشان کرد: باید از […]

 • یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷

  به گزارش پرستاری نیوز درحال حاضر، در دوره رنسانس فناوری ها و رسانه های دیجیتال جدیدی به سر می بریم که دنیای اطراف ما را دستخوش تغییرات اساسی کرده اند. بخش رو به گسترشی از جمعیت جهان، در این دنیای دیجیتال غوطه ور شده اند و راه های برقراری ارتباط و تعامل انسان ها نیز بشدت تغییر پیدا کرده است.همزمان با تبدیل شدن فناوری و رسانه های دیجیتال به بخش ضروری و جدانشدنی زندگی روزمره، این نگرانی فزاینده ایجاد شده است که قادر به کنترل وابستگی به رشد فناوری نیستیم.

 • شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
  در راستای ارتقاء سطح اطلاع رسانی پرستاری؛
  رئیس هیات مدیره نظام پرستاری اهواز خبر از رونمایی سایت اینترنتی این مجموعه در راستای تقویت ارتباط دو طرفه هیات مدیره با پرستاران ، جامعه و مخاطبان خود از اواسط دی ماه داد.
 • پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵
  جذابیت این برنامه تا آنجا پیش رفته است که در ایران هم کاربرانی از اقشار مختلف را وارد حلقه طرفداران خود کرده است. لیست زیر شامل تعدادی از برنامه‌هایی است که در کنار اینستاگرام و برای بالابردن کارایی آن طراحی شده‌اند.
 • چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۲۸
  در جریان آخرین اخبار ؛
  همانطور که مستحضر هستید تلگرام در ایران بصورت چشم گیری استفاده می شود و همه روی گوشی همراه یا سیستم خانگی این برنامه محبوب را دارند ، ما در اینجا تصمیم گرفتیم که برای شما لیست تمامی کانال های تلگرام را قرار دهیم که شما همکاران گرامی با استفاده از این پیج دیگر دنبال کانال پرستاری نباشید و فقط با ورود به این صفحه نیاز خود را برطرف کنید.
 • یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۴۲
  تحقیقات حاکی از آن است که به کمک اشعه X می‌توان از طریق برخی تی‌شرت‌ها اندام‌ها و فرآیند‌های داخل بدن انسان را مشاهده کرد.
 • دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
  احمد عامری
  هنگامی‌که مطالبی را آماده می‌کنید، قطعاً در مورد نحوه انتشار آن در فضای مجازی باید تصمیم‌گیری نمایید. درنتیجه، باید مکانی انتخاب کنید تا از طریق آن، مخاطبان شما این مطالب را مطالعه کنند. به‌طور خلاصه، شما به یک کانال برای ارائه مطالب تان نیاز دارید و باید این هفت عامل را مدنظر قرار دهید:
 • چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۳
  به مناسبت ده سالگی وبلاگ پرستاری
  پرستاران نسبت به هویت حرفه‌ای خود حساس شده‌ و با تفکری حرفه ای می خواهند چهره واقعی خود را به جامعه نشان دهند و آمادگی خود را برای دفاع از حق سلامتی جامعه اعلام دارند.
 • چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۱۶
  امروز هفدهم شهریور است!
  در ایران اگرچه دسترسی به اینترنت، از ۱۹۹۵ آغاز شد، تاریخچه وبلاگ نویسی به سال 2001( 1385) باز می گردد. در همین اثنا و با همت برخی فعالین صنفی، برگزاری جشنواره وبلاگ‌نويسي پرستاري همزمان با زاد روز حضرت زينب (س) و روز پرستار در خرداد ماه سال 1385 به گسترده شدن این حرکت کمک شایانی نمود. ایده وبلاگ نویسی در سال ۱۳۸۵ توسط احمد عامری ،نماینده انجمن پرستاری ایران از اهواز ارائه شد و در ادامه جشنواره وبلاگ نویسی با مدیریت اجرایی ایشان برگزار گردید.
 • سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۱۵
  احمد عامری
  اگر نمی‌دانید در حال حرکت به کدام سو هستید، شما ممکن است هرگز به هدف خود نرسید. درحالی‌که تقریباً برنامه‌ریزی برای اسفند در ماه فروردین غیرممکن می‌باشد، داشتن یک هدف مشخص تا پایان سال بسیار مهم است. شما باید اهدافی گسترده و مبتنی بر برنامه‌های بازاریابی و استراتژی‌های لازم را برای پیاده‌سازی در هرماه از طریق وقایع خاص، پست‌های وبلاگ و کمپین مشخص کنید.
 • جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۰۹
  گرافیک در پرستاری
  در ذیل تعدادی از بنرهای منحصر به فرد که برای جامعه مجازی پرستاری طراحی شده است تقدیم میگردد تا مورد استفاده پرستاران عزیز قرار گیرد.
 • پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۴۸
  معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای اولین بار در کشور فارماکوپه دارویی بیمارستانهای تحت پوشش خود را از طریق سامانه تحت اندروید قابل دریافت واستفاده بر روی گوشی تلفن همراه منتشرکرد.
 • جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
  آخرین مهلت ارسال مدارک 20 فروردین می باشد
  به مدارکی که بعد از این تاریخ دریافت شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
  #سوالات ارشد #تست #آزمون

  کانال ارشد پرستاری مجموعه ای است برای به اشتراک گذاشتن #سوالات ارشد #تست #آزمون که شما می توانید اثار خود را برای ما از آن طریق بفرستید         عضویت در کانال