کدخبر : 1441
دوشنبه 24 اکتبر 2016 - 8:56
فاقددیدگاه

معرفی کتاب بیماری قلبی و مشکلات آن

شما به عنوان مدد جوی قلبي زماني می‌توانید رفتـار خـود را تغييـر دهيد كـه ابتـدا آگاهی‌های لازم مربوط به تغييـر رفتارهـای غلـط را داشـته باشید به دست آوردن چنـين اطلاعاتي به شما كمك می‌کند تا خود را به‌طور صحيح ارزيـابي كـرده و بيـشتر بـر روی عادات درست پافشاری نمایید.

بیماری قلبی و مشکلات آن

مقدمه

شما به عنوان مدد جوی قلبی زمانی می‌توانید رفتـار خـود را تغییـر دهید کـه ابتـدا آگاهی‌های لازم مربوط به تغییـر رفتارهـای غلـط را داشـته باشید به دست آوردن چنـین اطلاعاتی به شما کمک می‌کند تا خود را به‌طور صحیح ارزیـابی کـرده و بیـشتر بـر روی عادات درست پافشاری نمایید. اصلی‌ترین جزء در تغییر هر عادتی باور داشتن نقشی است که در زندگی دارید.

باید بخواهید که عوامل خطرزای بیماری‌تان را کم کنید، ضمن اینکه در این راه قـدم برمی‌دارید باید سختی آن را نیز تحمل‌کنید.، با داشتن انگیزه قـوی بـرای زنـدگی سـالم عشق به خانواده و …می‌توانید با همه مشکلات مقابله کنید.

پیشرفت علم و فنّاوری موجب شده تا انتشار اطلاعـات، سـریع و دسترسـی بـه آن آسان شود. پرستاری نیز از این قاعده مستثنا نبوده و پرستاران، برای دستیابی به مراقبت و ارتباط با مددجو باکیفیت بالا و معتبر در زمینه‌های مراقبت بهداشتی در عرصه فرصت‌ها و چالش‌ها قدم می‌گذارند.

مراقبت، آموزش، صحیح ارتباط و راهنمایی مؤثر از مهم‌ترین برنامه‌های خود مراقبتی بیماران قلبی هست. یک پرستار برای این مهم باید به دانش و اطلاعات روز به‌خوبی آشنا باشد.

کتابچه حاضر درواقع دربرگیرنده نکات اساسی روش‌های درمانی و مراقبتی با استفاده از جدیدترین منابع علمی است.

محتوای مطالب بانظم خاصی نگارش شده تا به یادگیری بهتر مددجو در خود مراقبتی کمک نماید. تصاویر منطبق با مطلب آماده‌شده یادگیری آسان را بـرای مـددجو فـراهم می‌کند. داروها علاوه بر، مهم‌ترین عوارض جانبی رایج، همراه باراهنمایی‌های ضـروری هست. جالب‌ترین قسمت این کتابچه آموزشی میوه‌ها،، روغن‌ها و… هست کـه سـعی شده بهترین تفهیم را برای خواننده داشته باشد. در پایان از کلیه اساتید و دانشجویان محترم که با نظـرات خـود این‌جانبان را در امـر افزایش و ارتقاء کیفیت کتابچه یاری خواهند نمود، نهایت تشکر و سپاسگزاری راداریم.

سلیمان نارویی
کارشناس ارشد آموزش پرستاری
دانشجوی دکتری تخصصی پرستاری

بیماری قلبی و مشکلات آن
بهزاد الهی، سلیمان نارویی، ویدا خانی، یاسین جمالی دانش
مشخصات کتاب
تعداد صفحه: ۱۲۸
نشر: صبورا (۰۳ دی، ۱۳۹۲)
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۶۳۴۲-۲۸-۳
قطع کتاب: رقعی
وزن: ۴۰۰ گرم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما